Partnerský web:

MTM Praha - Elektronické i fyzické zabezpečení objektů, účetní služby


 
 
 
 
 
 

Bezpečnostní služba

  Zabezpečovací systémy

Kamerové systémy

 

Bezpečnostní služba

Záměrem bezpečnostní služby MTM spol. s r.o. je poskytovat zákazníkovi důslednou a spolehlivou ochranu jeho majetku a ochranu jeho zájmů, převzít pod svou kontrolu rizika, kterým je vystaven. Důraz je především kladen na profesionální a efektivní výkon služby.

Firma MTM spol. s r.o. ve své činnosti využívá zkušeností z mnohaleté praxe významných komerčních bezpečnostních služeb a tyto aplikuje na současné podmínky. Naše služby zajišťujeme vlastními vybranými, bezúhonnými pracovníky, kteří jsou na svou profesionální úroveň soustavně teoreticky i prakticky školeni a cvičeni. Výkon služby je pod stálou kontrolou jejich nadřízených. Ve snaze zajistit trvale vysokou profesionální úroveň poskytovaných služeb, případně operativně řešit návrhy a podněty ze strany zákazníka, je vedení firmy se zákazníkem nebo jeho pověřenými pracovníky v pravidelném styku.

Bezpečnostní služba MTM spol. s r.o. organizuje celý systém služby tak, aby náklady klienta na výkon služby byly adekvátní chráněnému zájmu při zachování principu vysokého stupně bezpečnosti. V případě zájmu zákazníka o služby poskytované firmou MTMspol. s r.o. vypracují specialisté firmy ucelený materiál, obsahující ocenění rizik, návrh způsobu ochrany a finanční kalkulaci poskytované služby. Tento materiál bude zákazníkovi předán do několika dnů jako písemný podklad pro jeho rozhodovací řízení a je poskytován bezplatně.

       

Finanční kalkulace našich služeb jsou založeny jednak na ocenění rizik a charakteru poskytovaných služeb a jednak jsou závislé na cenové a mzdové hladině v době zpracování nabídky. V současné době se pohybují na úrovni uvedené v ceníku.

Profilové zakázky firmy

Hospodářská komora ČR

SPRAVA s.r.o.

areál Dobronická

INVIA.CZ, a.s.


Orientační cena služeb za dlouhodobou ostrahu začíná již od 75,- Kč /hod/1 bezp. prac. (BP)

Uvedená cena je bez DPH

 

Zabezpečovací systémy

Naše společnost Vám nabízí elektronické zabezpečovací systémy (EZS), jenž chrání osoby i majetek nacházející se v zabezpečené oblasti pomocí speciálních detektorů. Neoprávněný vstup do tohoto prostoru je detekován (pohyb, rozbití skla, otevření dveří či okna atd.). Preferujeme velmi kvalitní bezpečnostní systémy od české společnosti Jablotron či od kanadské společnosti Digital Security Controls Ltd. (DSC), ale nabízíme i systémy jiných výrobců. Všechny systémy se vyznačují vysokou spolehlivostí, snadnou obsluhou a příznivou cenou.

              

Zabezpečovací zařízení reaguje na vznik poplachové události a je schopno předat tyto informace na Váš telefon pomocí SMS či hlasové zprávy nebo na pracoviště hlídací agentury - pult centralizované ochrany (PCO), která pak zajistí odpovídající zásah.

 

Kamerové systémy

Naše společnost Vám nabízí kamerové systémy (CCTV), které slouží k monitorování venkovních prostranství i míst uvnitř budov, jak ve dne tak i v noci. Záznam z kamer je důkazem jak přítomnosti tak i konání jednotlivých osob a splňují tak funkci jak preventivní tak i odstrašující. Nezbytnou součástí kamerových systémů je jejich záznamové zařízení, které umožňuje uchovávat záznam a tak slouží i pro pozdější identifikaci případné trestné činnosti. V dnešní době většina DVR (digitální záznamové zařízení) umožňuje připojení do sítí LAN\WAN, což umožňuje sledovat obraz z kamer a případně celé zařízení vzdáleně ovládat přes internet. Používáme kamery jak s analogovým výstupním signálem, tak IP kamery s komunikací pomocí internetového protokolu. Systém může obsahovat miniaturní kamery, skryté kamery, deskové kamery, antivandal kamery, kamery s manuálním nastavením zoomu, kamery s IR přísvitem či otočné kamery PTZ.

        

Copyright © 2005 - 2012 M T M spol. s r. o. - všechna práva vyhrazena